Biz Kimiz

TechnoHR, BT alanında işe alım süreçlerinde faaliyet gösterirken, iş ortaklarına yüksek kalitede insan kaynağı, danışmanlık ve yetenek kazanımı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin istihdam hedeflerine zamanında ulaşmalarına destek olmayı amaçlıyoruz. BT işe alım süreçlerinde deneyimli işe alım ekibimiz ihtiyaca yönelik doğru stratejiler geliştirerek sizlere sonuç odaklı çözümler sunar.

Hizmetlerimiz

👉🏼 BT’de Yetenek İşe Alım
👉🏼 Teknik İşe Alım
👉🏼 İşe Alım Proje Yönetimi & Süreç Danışmanlığı

About Us

TechnoHR is a company that focuses on Recruitment in Information Technologies and provides high quality human resource, consultancy and talent acquisition service for the business partners. We aim to support our clients to reach their employment goals right on time. Our talent partners, highly experienced in IT Recruitment processes, provide you the result-oriented solutions through up-to-date career platforms and accurate strategies according to exact needs.

Our Services

👉🏼Talent Recruitment in IT

👉🏼Technical Recruitment

👉🏼Recruitment Project Management & Process Consulting

Değerlerimiz

Ekip

👉🏼 Çalışma ortamı içerisinde sürekli öğrenme ve gelişim fırsatlarını takip etmek ve uygulamak, herkesin fikrine saygı göstererek değerlendirmeye almak ve bunu sağlayabilmek adına iletişimin tüm kanallarını açık tutmak, verilen emeğe saygı göstererek adil çalışma ortamını sürekli hale getirmek.

Müşteri

👉🏼 İletişimi en üst seviyede tutarak tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru şekilde anlamak, şeffaf iletişim yöntemi belirleyerek karşılıklı güveni tesis etmek ve projelerin tutarlı süreçler dahilinde sonuca varmasını sağlamak.

Aday

👉🏼 İş ortaklarımız ve adaylarımız arasında gördüğümüz köprü görevinin ne kadar hassas ve insan hayatıyla ilgili olduğunun bilincinde çalışmak, tüm süreçleri ve bilgi akışını şeffaf şekilde adaylarımız ile paylaşmak, bütün bu süreçlerde mutluluğu, kariyer planlarını ve gelişmeyi ön planda tutarak en iyi sonuca ulaşmak.